inwestor

 

 

Dolnośląskie Inwestycje S.A. zajmują się działalnością deweloperską realizowaną samodzielnie lub za pośrednictwem spółek celowych a także obsługą najmu mikro apartamentów.

 

Realizowane inwestycje przez Dolnośląskie Inwestycje S.A. i powiązane z nią spółki celowe to przede wszystkim obiekty pod nazwą STARTER, które były pierwszym tego typu projektem we Wrocławiu posiadającym w swojej ofercie wykonane w standardzie pod klucz niewielkie lokale zamieszkania czasowego na sprzedaż z opcją zarządzania najmem.

 

W latach 2013 -2020 zrealizowaliśmy 3 obiekty położone w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach skupiających wrocławskie uczelnie.

  • STARTER I - Wrocław, ul. Wybrzeże Ludwika Pasteura 18, to zrewitalizowany dawny Hotel Asystenta Uniwersytetu Wrocławskiego , gdzie powstało 149 lokali zamieszkania czasowego. Inwestycja zakończona w 2014r.
  • STARTER II- Wrocław, pl. Grunwaldzki 57, to nowy budynek, gdzie znajduje się 175 lokali zamieszkania czasowego, garaż podziemny, lokale usługowe. Inwestycja zakończona w 2017r.
  • STARTER III –Wrocław, ul. Dyrekcyjna 1, to nowy obiekt, w którym znajduje się 255 apartamentów hotelowych, garaż podziemny, lokale usługowe na parterze. Inwestycja została oddana do użytkowania w 1QW 2020r.

 

Wszystkie obiekty STARTER są w pełni monitorowane i chronione. Przy wejściu do każdego budynku znajduje się całodobowa recepcja. W każdej inwestycji montowane są cicho i szybkobieżne windy, gdzie za pomocą karty magnetycznej można się dostać się do konkretnego lokalu. Energooszczędne oświetlenie LED części wspólnych i niskoszumowa wentylacja mechaniczna to kolejne ważne atuty w standardzie STARTERA. Każdy lokal wyposażany jest w indywidualnie sterowaną klimatyzację. STARTER-y to wielofunkcyjne kompleksy oferujące, oprócz lokali zamieszkania czasowego, także wielostanowiskowy garaż podziemny oraz zlokalizowane w części parterowej lokale usługowe, uzupełniające ofertę dla użytkowników na przykład o możliwość korzystania na miejscu z restauracji, kawiarni, barów czy innych rodzajów usług. W obiektach STARTER znajdują się również: szerokopasmowy Internet, telewizja cyfrowa, samoobsługowa pralnia oraz zadaszone rowerownie.

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.rezydencjabankowa.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

akceptuję